Hypopůjčka – půjčka bez registru dlužníků

Hypopůjčka – půjčka bez registru dlužníků

Zažádali jste o půjčku nebo hypotéku v bance, ale ta se k vám obrátila zády, protože máte negativní záznam v dluhovém registru? Mnohdy to může být překvapení, protože o záznamu nemáte ani tušení. V takovém případě se poohlédněte po půjčce bez registru dlužníků. Například s Hypopůjčkou můžete mít až 3 000 000 Kč, a to bez zkoumání vaší platební morálky.

Negativní záznam v registru dlužníku znamená v bance červenou

Když se rozhodnete zažádat o půjčku nebo hypotéku v bance, jedna z prvních věcí, kterou pracovník banky udělá je, že nahlédne do bankovních i nebankovních registrů klientských informací. Ty shromažďují informace o platební morálce klientů bank, úvěrových a leasingových společností, stavebních spořitelen, ale i mobilních operátorů a dodavatelů energií.

 

Často nemusíte patřit k „notorickým“ neplatičům, postačí i jedna nepozornost a ihned máte záznam v registru dlužníků. Když například zapomenete zaplatit účet za telefon, zapadne vám složenka za elektřinu nebo přečerpáte kontokorent, společnosti se s vámi nemazlí a dají vám černý puntík do dluhového registru. V tu ránu jste pro banku žadatel se špatnou platební morálkou a s půjčkou se můžete prakticky rozloučit.

Když vás banka odmítne, řešením je Hypopůjčka

Hypopůjčka je nebankovní půjčka společnosti TGI Money a.s., kterou můžete získat bez jakéhokoliv zkoumání vaší platební morálky. Tato půjčka bez registru dlužníků má navíc velice rychlý schvalovací proces, a tak peníze získáte mnohem dříve nežli v bance.

 

Jaké výhody můžete získat navíc?

Hypopůjčka je takzvaná americká hypotéka se zástavou nemovitosti. Vedle toho, že se jedná o půjčku bez registru dlužníků, není potřeba dokládat ani příjmy. Zároveň se jedná o prověřenou půjčku, která je bezpečná a má velice jednoduché smluvní podmínky.

 

Zažádat můžete o 50 000 – 3 000 000 Kč, a to prakticky na cokoliv bez dokládání účelu. Hypopůjčka je vhodná pro financování spotřebního zboží, nemovitostí, ale zejména se hodí ke konsolidaci půjček. Téměř 70 % sjednaných Hypopůjček slouží právě ke sloučení různých půjček v jednu jedinou. Výhodou konsolidace je snížení měsíčních splátek a výhodnější úroková sazba.

Be Sociable, Share!