S osobní půjčkou od společnosti TGI Money a.s. získáte férový úvěr a peníze na cokoliv

I když se snažíme šetřit, někdy mohou nastat situace, kdy rezervy rodinného rozpočtu prostě nestačí. Je třeba provést rekonstrukci bytu, opravit střechu nebo pořídit nové auto. I nový nábytek či investice do vzdělání něco stojí. S osobní půjčkou od společnosti TGI Money a.s. lze financovat prakticky cokoliv.

 

Nabízíme vám nebankovní půjčky ve výši 50 000 – 1 000 000 Kč s dobou splácení až 20 let. Jedná se o neúčelový úvěr se zástavou nemovitosti. To znamená, že zapůjčené peníze můžete využít k libovolnému účelu. Nemusíte tudíž nikomu dokládat, jak a na co jste peníze použili.  Osobní půjčka je navíc férově úročená. Získáte s ní nižší úroky než u spotřebitelských úvěrů nebo kreditních karet. Jsme specialisté na nebankovní americké hypotéky již od roku 2005. Snažíme se co nejlépe naslouchat a porozumět potřebám svých klientů a své mnohaleté zkušenosti promítnout i do našich produktů. Proto jsou jednoduché, srozumitelné a bez nadsázky férové.

 

Osobní půjčku od nás získáte, aniž byste museli dokládat svůj příjem. Půjčka je tedy vhodná i pro ty klienty, kteří nemohou prokázat svůj příjem (například pracovníci v pohostinství, stavebnictví, v dopravě atd.). Nepotřebujete ani ručitele. Jediné, čím za zapůjčené peníze ručíte, je vlastněná nemovitost. Nemusí se přitom jednat přímo o vaši vlastní nemovitost. Zástavcem může být i třetí osoba. Úvěrová smlouva je však psaná na vaši osobu. Osobní půjčku od nás získají i ti klienti, kteří mají nějaký ten vroubek v úvěrové historii. Záznam v registru dlužníků, u nás nehraje roli. Uvědomujeme si, že každý se někdy může dostat do nepříznivé situace, která může ovlivnit jeho schopnost splácet.

 

A jak tedy půjčku sjednat? Vše lze zařídit přímo z pohodlí domova nebo z kanceláře. Stačí vyplnit jednoduchou žádost online, kde zadáte údaje o Vás a vlastněné nemovitosti, a požadované peníze jsou do 14 dní na Vašem účtu.

Be Sociable, Share!