Úvěrová kalkulačka pomůže při hledání výhodného úvěru

Chcete se svézt v novém vozu? Rádi byste dětem zaplatili vzdělání v zahraničí? Anebo tam vyrazit sami na dovolenou snů? Každý máme nějaká přání. Ne vždy ale máme dostatek prostředků k jejich splnění. Řešením může být spotřebitelský úvěr.

Spotřebitelské úvěry mohou být jak účelové, tak i neúčelové.  V případě účelového spotřebitelského úvěru banky požadují doložení použití úvěru. Neúčelový úvěr nabízí naprostou volnost v tom, jak s penězi naložíte, na druhou stranu však tyto úvěry bývají úročeny vyšší úrokovou sazbou. Tou vám poskytovatel půjčky de facto dává najevo, že vám ne zcela důvěřuje. Proč ale platit více jen za to, že se si o svých penězích rozhoduji sám?

My v TGI Money a.s. ke svým klientům přistupujeme s důvěrou. Proto vám nabízíme neúčelovou nebankovní půjčku s nízkými úroky, kterou můžete využít doslova na cokoliv. Hypopůjčka je americká hypotéka, tedy neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti.  Získáte s ní velmi výhodnou úrokovou sazbu a nikdo nebude zkoumat, na co peníze použijete.

Spočtěte si, co je pro vás nejvýhodnější! Úvěrové produkty jednotlivých společností jsou různě drahé, proto se vyplatí porovnat více nabídek. S naší kalkulačkou spotřebitelského úvěru to hravě zvládnete.  Stačí zadat výši požadovaného úvěru, na jak dlouho chcete peníze poskytnout a kalkulačka vám přesně spočítá výši vaší splátky, úrokovou sazbu, hodnotu RPSN a kolik za úvěr celkem zaplatíte. Díky těmto údajům mezi sebou jednotlivé nabídky snadno porovnáte.

Při sjednání spotřebitelského úvěru doporučujeme obezřetnost. Dříve než podepíšete smlouvu, byste měli znát všechny důležité údaje – především pak úrokovou sazbu, RPSN a případné sankce za předčasné splácení. Ptáte se, co je RPSN? RPSN je jakýsi ukazatel ceny úvěru.  Je to číslo, které zahrnuje veškeré náklady a výdaje spojené s půjčkou, proto lze s jeho pomocí posoudit, jak je úvěr výhodný.  V zásadě platí, že čím nižší RPSN, tím výhodnější úvěr.

Be Sociable, Share!